Iekšzemes lidojumi draugiem.lvtwitter.comfacebook.comDrukāt

Vakar joka pēc izmēģinājām iekšzemes lidojumu Rīga-Ventspils-Rīga. Biļetes turp/atpakaļ maksāja 17Ls (ar nodokļiem un mistisko transakcijas maksu). Rīgā reģistrēšanās notiek kopējā airBaltic rindā, bet jāreģistrējas 40 minūtes pirms iekāpšanas. Rinda bija garākā, ko esmu redzējis RIX- pilna “čūska” un līdz nākamajai zālei pie masāžas krēsliem (vēsture klusē par to, kā mēs šajā rindā stāvējām, bet rezultātā ietaupījām ~1,5h stāvēšanas). Reiss vēl kavējās un, ņemot vērā nokļūšanu līdz lidostai, ceļojums vilkās 3h (ar auto to var ~2,5h). Resā bija tikai 8 cilvēki. Atgriešanās Rīgā gan bija daudz sakarīgāka- reģistrācija beidzās tikai 20 minūtes pirms iekāpšanas un vienīgajam reisam rindas nebija vispār. Uz Rīgu lidoja kādi 50 cilvēki, bet no ielidojušās lidmašīnas izkāpa tikai 2.

Lidojums virzienā Rīga-Ventspils ir absolūti neadekvāts! Mēs no saviem nodokļiem dotējam reisu, kurš airBaltic neizdarības dēļ ir absolūti nespējīgs konkurēt ar auto transportu. Iekšzemes reisu reģistrācijai būtu jābut tik īsai, cik iespējams, lai būtu interese to vispār izmantot.

Vai kāds zin, kas ir transakcijas maksa? – maksājums par uzkarsušiem vadiem on-line maksājuma laikā? Un kāpēc 1 transakcija ar 4 biļetēm tiek uzskatīta par 4 transakcijām? – šķiet, ka pārsūtot skaitli 4, vadi uzkarst 4 reiz vairāk 😉

Atbilde

Log in